Seleziona una pagina
Федеріка ПРО

Італійська мова і культура

Програма «Італійська мова і культура» у партнерстві з коледжем Веллслі пропонує всебічне та різноманітне знайомство з аспектами італійського життя і культури.

Низка навчальних заходів, включаючи подкасти, інтерв’ю, інтерактивні вправи та обговорення, а також анімаційні відео з іноземними студентами, які вивчають італійську мову в Неаполі, допоможуть вам розвинути граматику та словниковий запас італійської мови, а також розвинути чотири навички читання, аудіювання, письма і мовлення.

Також є багато можливостей допомогти вам дізнатися більше про життя і культуру Італії, досліджуючи такі теми, як їжа та мода, мистецтво та література, а також дізнатися, як працюють соціальні системи та послуги.

З курсами рівня A2 кожен знайде щось для себе, і всі користувачі зможуть покращити свої мовні навички незалежно від відправної точки.

Почніть сьогодні безкоштовно!

 

Кількість курсів

4 курси

Тривалість

4 місяці

Цільова аудиторія

Іноземні студенти, іноземні працівники, біженці

Мова

Італійська-українська

Рівень

Початковий

Партнер

Сертифікат

Веб-навчання Федеріка – Коледж Веллслі

ITALIAN LANGUAGE & CULTURE – BEGINNERS
ІТАЛІЙСЬКА МОВА І КУЛЬТУРА – ДЛЯ ПОЧАТКІВЦІВ

На цих курсах для початківців ви навчитеся представляти себе, знайомитися з новими людьми та вести базову розмову.

vuota

Італійська мова і культура 1. Le città italiane e la piazza

На цьому курсі ви навчитеся основам італійської мови, щоб познайомитися з людьми та представитися, замовити випити в кафе та описати своє місто.

Тепер відкрийте

Італійська мова і культура 2. I giovani, la famiglia e l'università

На цьому курсі ви будете вивчати лексику, граматику та функції, щоб описувати людей, говорити про розпорядок дня, організовувати свій соціальний календар і обговорювати плани на майбутнє. Культурна діяльність зосереджена на університетському житті в Італії.

Тепер відкрийте

Італійська мова і культура 3. Attività, sport e vacanze

Цей курс познайомить вас із граматикою та лексикою, необхідними для обговорення різних видів відпочинку та дозвілля, а також того, як організувати вечірню прогулянку чи екскурсію містом. Культурна діяльність зосереджена на відпочинку в Італії та італійському кіно.

Тепер відкрийте

Італійська мова і культура 4. La cucina italiana

На цьому курсі мова зосереджена на минулих подіях і минулому досвіді. Ви навчитеся обмінюватися інформацією і думками про своє дитинство і шкільні роки, а також дізнаєтесь про італійську їжу і способи її приготування.

Тепер відкрийте

Що ви вивчите

  • Розширювати свої навички спілкування
  • Розвивати свої навички читання та аудіювання, щоб працювати з найрізноманітнішими темами та типами тексту
  • Оволодіти мовними функціями від запиту інформації до роботи з бюрократією
  • Оволодіти граматикою та лексикою на рівні А2
  • Італійську культуру від мистецтва до їжі, міст і туристичних визначних пам’яток

Викладач

Даніела Барталезі-Граф

Викладач кафедри італійських наук коледжу Веллслі

Ваш Досвід Навчання


ВІДЕО

Коментатори

Знімки екрану

Самозаписи

ЧИТАННЯ

Слайди (презентації)

Веб-посилання

Відкриті ресурси

ДІЯЛЬНІСТЬ

Оцінки

Обговорення (дискусії)

Живі сесії

ПРАКТИКА

Інтерв’ю

Тематичні дослідження

Кращі практики

Партнер

Коледж Веллслі (англ. Wellesley College) — невеликий коледж вільних мистецтв, розташований поблизу Бостона, штат Массачусетс (США), який готує жінок до дипломної роботи і кар’єри в гуманітарних науках, мистецтвах і науках.

Наша мовна програма, з класами малих розмірів і великими можливостями для навчання за кордоном, добре готує студентів за межами глибини і ширини мовних програм більшості невеликих коледжів вільного мистецтва. Ми вимагаємо, щоб усі студенти вивчали одну іноземну мову протягом принаймні чотирьох семестрів, аж до високого середнього рівня.

Кафедра італійських наук у коледжі Веллслі виділилась впровадженням новітніх технологій в опануванні другої мови та розширенням викладання та вивчення мов поза межами студмістечка за допомогою «змішаних» і повністю онлайн-курсів.

ПОСІБНИК ДОСТУПУ